Mezinárodní tenisové kempy pro děti a dospělé s firmou BABOLAT

Po velmi dobrých zkušenostech z předchozích let pokračujeme ve spolupráci s ITC Prague, jejichž jednou z činností je pořádání letních tenisových kempů pro závodní i rekreační hráče všech věkových kategorií. V roce 2018 se uskuteční 5 tenisových kempů v Kutné Hoře s partnerstvím firmy BABOLAT.

Tenisové kempy jsou otevřené pro české i zahraniční zájemce, výuka tenisu může probíhat v angličtině, němčině, italštině či ruštině. Denní program zahrnuje dopolední i odpolední výuku tenisu, kondiční přípravu, doplňkové sporty, relaxační cvičení a strečink. Mimo tenisu je připraven další zajímavý program.

V průběhu kempů bude možno testovat veškeré tenisové vybavení značky BABOLAT a toto vybavení zde i zakoupit za výhodné ceny. Využijte této zajímavé nabídky, veškeré informace o mezinárodních tenisových kempech najdete na: www.internationaltenniscamps.com.

Rekonstrukce on-line B2B řešení

Vážení obchodní přátelé,

Momentálně probíhá rozsáhlá rekonstrukce na našem B2B. Omlouváme se za komplikace. Vaše případné objednávky prosím směřujte na vaše obchodní zástupce nebo na email info@matchpoint.cz

Tým Matchpoint