Výsledků Babolat top hráčů na turnajích přináší mnoho radosti

Vážení sportovní a obchodní přátelé,

je mnoho radosti z posledních výsledků Babolat top hráčů na turnajích, skoro se ani nevejdou do e mailu.

Samozřejmě začnu obrovským úspěchem českého tenisu:
Karolína Plíšková se stala světovou ženskou jedničkou ! Velká gratulace !
Garbine Muguruza
/ raketa Pure Drive , výplet RPM Team 1,25 / vyhrála ve dvouhře Wimbledon a posunula se na 5.místo žebříčku WTA.
Konta a Querrey byli ve dvouhře v semifinále.

Mimochodem WTA ženský žebříček nyní vypadá co se týká Babolatu následovně:
1. Karolína Plíšková  4. Johana Konta   5. Garbine Muguruza   7. Caroline Wozniacki

Ve Wimbledonu zvítězili i Elena Vesnina / s Makarovou / ve čtyřhře žen a Roberto Melo / s Kubotem / ve čtyřhře mužů.

Po dlouhé době se prosadil ve Wimbledonu i český chlapecký juniorský tenis, Michael Vrbenský / Pure Strike 100, výplet RPM Blast 1.3 /  se probojoval ve dvouhře mezi posledních 8 a ve čtyřhře byl ve finále ! Gratulace !

Výborné výsledky jsme zaznamenali i na domácích juniorských turnajích a MČR.
Dvojice Nikola Bartůňková – Katrin Pávková se stala mistryněmi ČR ve čtyřhře ml. žákyň a Kristýna Tomajková získala ve dvouhře bronz.
Před branami medailí ve dvouhře těsně zůstalo trio: Pávková, Bartůňková, Čornyjová, všechny ve čtvrtfinále.
Vojtěch Doubek vybojoval na MČR ml. žáků bronz ve dvouhře a dvojice Marek Pazdera a Vít Kalina stříbro ve čtyřhře.

Skvěle dopadla pro Babolat Olympiáda dětí a mládeže 2017 , ve svých kategoriích zvítězili:
Kristýna Tomajková / ml. žákyně/ , Vojtěch Burian / st.žáci / a Kateřina Mandelíková / st. žákyně /. Olympiáda je takovým druhým mistrovstvím ČR.

„A“  turnaje vyhráli ve svých kategoriích Pávková a Jiří Lehečka, na turnajích Tennis Europe v Hrádku a Rakovníku se dařilovšem už jmenovaným ml. žákyním / vítězství v singlu i deblu / a také Sáře Bejlek.

Letošní velký juniorský turnaj ITF do 18 let se v Plzni konal poprvé pod názvem EX PILSEN BABOLAT CUP . Pokud se půjdete podívat na Štvanici na ATP a WTA turnaj Prague Open 24.7. – 30.7. / hrají muži i ženy /,  všimněte si sběračů a rozhodčích…budou oblečeni v textilu Babolat.

A  na závěr ? Rafaelu Nadalovi se sice Wimbledon příliš nevydařil, určitě si představoval dojít dále než mezi posledních 16. Ale pozor , na prvního A. Murraye ztrácí pouze 350 bodů a vzhledem k tomu, že loni vlastně na podzim vůbec nehrál, tak je velká šance, že by mohl být letos opět světovou jedničkou 🙂